ORGANIZACJA I KIEROWANIE PRZEDSZKOLEM

Przedszkole Nr 31 im. Zdzisława Witwickiego jest placówką czterooddziałową położoną w samym centrum Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego.

Przedszkole dysponuje funkcjonalnymi salami do zabaw i zajęć, salą gimnastyczną oraz zacisznie położonym ogrodem na tyłach budynku, z dala od ulicy.

Ogródek przedszkolny został całkowicie wyremontowany w 2010r.

Wyposażony jest w bezpieczną nawierzchnię, najwyższej jakości sprzęt ogrodowy dostosowany dla dzieci młodszych i starszych: piaskownice, 2 zestawy do zabaw ze zjeżdżalnią, bujaki, huśtawki, ścieżka zdrowia, mini kosz do koszykówki, mini boisko do piłki nożnej, tablice do rysowania oraz stoliki.

Upoważnienie do odbioru dziecka
Statut przedszkola do pobrania

Dyrektor:

mgr Anna Wróbel (fot.)

Kierownik gospodarczy:

Agata Skrzypiec

Sekretarka:

Joanna Młynarska

GRUPA I – dzieci 3 i 4 letnie

Nauczycielka:

mgr Joanna Kurak

Pomoc nauczyciela:

Ewa Burzyńska

Elżbieta Czarnak

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Po obiedzie w grupie organizowany jest odpoczynek.- leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia organizowane są spotkania adaptacyjne dla dzieci i rodziców, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

GRUPA II – dzieci 4 i 5 letnie

Nauczycielki:

Iwona Głowala

mgr Ewa Walczak

Pracownik obsługi:

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek - leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia dla nowoprzyjętych dzieci i ich rodziców organizowane są spotkania adaptacyjne, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

GRUPA III – dzieci 5 letnie

Nauczycielki:

mgr Zofia Szustak

mgr Katarzyna Pawlak

Danuta Łuczyńska

Grupa jednorodna wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.

GRUPA IV– dzieci 5 i 6 letnie

Nauczycielki :

mgr Elżbieta Stanisławska

mgr Joanna Szymbor

Sandra Władyko

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.