Organizacja

 

ORGANIZACJA I KIEROWANIE PRZEDSZKOLEM

 

Przedszkole Nr 31 im. Zdzisława Witwickiego jest placówką czterooddziałową położoną w samym centrum Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego.

Przedszkole dysponuje funkcjonalnymi salami do zabaw i zajęć, salą gimnastyczną oraz zacisznie położonym ogrodem na tyłach budynku, z dala od ulicy.

Ogródek przedszkolny został całkowicie wyremontowany w 2010r.

Wyposażony jest w bezpieczną nawierzchnię, najwyższej jakości sprzęt ogrodowy dostosowany dla dzieci młodszych i starszych: piaskownice, 2 zestawy do zabaw ze zjeżdżalnią, bujaki, huśtawki, ścieżka zdrowia, mini kosz do koszykówki, mini boisko do piłki nożnej, tablice do rysowania oraz stoliki.

 

Upoważnienie do odbioru dziecka
Statut przedszkola do pobrania

Dyrektor:

mgr Anna Wróbel (fot.)


Kierownik gospodarczy:

Agata Skrzypiec


Sekretarka:

Joanna Młynarska

   

 


GRUPA I – dzieci 3 i 4 letnie

Nauczycielka:

 

 

mgr Joanna Kurak

 

 

 


 

Pomoc nauczyciela:

Ewa Burzyńska

 


 

Pracownik obsługi:

Elżbieta Czarnak

 

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Po obiedzie w grupie organizowany jest odpoczynek.- leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia organizowane są spotkania adaptacyjne dla dzieci i rodziców, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

 


GRUPA II – dzieci 4 i 5 letnie

 

Nauczycielki:

 

 

Iwona Głowala

 

 

 

 

 

 

mgr Ewa Walczak

 

 

 

 
 

Pracownik obsługi:

 

 

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek - leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia dla nowoprzyjętych dzieci i ich rodziców organizowane są spotkania adaptacyjne, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

 


GRUPA III – dzieci 5 letnie

 

Nauczycielki:

 

 

mgr Zofia Szustak

 

 

 

 

mgr Katarzyna Pawlak

 

                 

 

 

Pracownik obsługi:

Danuta Łuczyńska

 

 

Grupa jednorodna wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.

 


GRUPA IV– dzieci 5 i 6 letnie

 

Nauczycielki :

 

 

mgr Elżbieta Stanisławska

 

 

 

mgr Joanna Szymbor

 

 

Pracownik obsługi:

Sandra Władyko

 

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.