Organizacja i kierowanie przedszkolem…

Przedszkole Nr 31 im. Zdzisława Witwickiego jest placówką czterooddziałową położoną w samym centrum Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego. Przedszkole dysponuje funkcjonalnymi salami do zabaw i zajęć, salą gimnastyczną oraz zacisznie położonym ogrodem na tyłach budynku, z dala od ulicy. Przedszkole zatrudnia doświadczoną kadrę pedagogiczną, stale podnoszącą swoje kwalifikacje. Zespół pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych tworzy domową, niepowtarzalną atmosferę placówki.

Anna Wróbel

Kierownik gospodarczy

Magdalena Knys

Kierownik gospodarczy
Sekretarka

Agata Mościcka

Sekretarka

GRUPA I – dzieci 3 letnie

Grupa jednorodna wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw pomoce dydaktyczne, zabawki i meble dostosowane do wieku dzieci oraz dużą łazienkę. Po obiedzie w grupie organizowany jest odpoczynek-leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia organizowane są spotkania adaptacyjne dla dzieci i rodziców, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

Karolina Gonera

Anna Wróbel

Katarzyna Borowiecka

Pomoc Nauczyciela

Elżbieta Czarnak

Pomoc Nauczyciela

GRUPA II – dzieci 4 i 5 letnie

Grupa mieszana wiekowo z przewagą czterolatków. Dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw pomoce dydaktyczne, zabawki i meble dostosowane do wieku dzieci oraz dużą łazienkę. Po obiedzie w grupie organizowany jest odpoczynek-leżakowanie.

Anita Minta

Danuta Gniazdowska-Bielik

Justyna Ziemińska

GRUPA III – dzieci 5 letnie

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw pomoce dydaktyczne, zabawki i meble dostosowane do wieku dzieci oraz wygodną łazienkę

Ewelina Zając

Elżbieta Stanisławska

Magdalena Plasan

GRUPA IV– dzieci 6 letnie

Najstarsza wiekowo grupa.  Dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo dobrze wyposażoną salę zabaw pomoce dydaktyczne, zabawki i meble dostosowane do wieku dzieci oraz wygodną łazienkę. Atrakcją jest kącik komputerowy wraz z tablicą multimedialną.

Joanna Kurak

Renata Paś