Organizacja i kierowanie przedszkolem…

Przedszkole Nr 31 im. Zdzisława Witwickiego jest placówką czterooddziałową położoną w samym centrum Warszawy, na parterze budynku mieszkalnego. Przedszkole dysponuje funkcjonalnymi salami do zabaw i zajęć, salą gimnastyczną oraz zacisznie położonym ogrodem na tyłach budynku, z dala od ulicy. Przedszkole zatrudnia doświadczoną kadrę pedagogiczną, stale podnoszącą swoje kwalifikacje. Zespół pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych tworzy domową, niepowtarzalną atmosferę placówki.

Anna Wróbel

Kierownik gospodarczy

Agata Skrzypiec

Kierownik gospodarczy
Sekretarka

Joanna Młynarska

Sekretarka

GRUPA I – dzieci 3 i 4 letnie

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Po obiedzie w grupie organizowany jest odpoczynek.- leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia organizowane są spotkania adaptacyjne dla dzieci i rodziców, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

Nauczycielka

Joanna Kurak

Nauczycielka
Pomoc nauczyciela

Ewa Burzyńska

Pomoc nauczyciela

GRUPA II – dzieci 4 i 5 letnie

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek – leżakowanie. W czerwcu i w ostatnich dniach sierpnia dla nowoprzyjętych dzieci i ich rodziców organizowane są spotkania adaptacyjne, prowadzone przez nauczycielkę i psychologa.

Iwona Głowala

Ewa Walczak

GRUPA III – dzieci 5 letnie

Grupa jednorodna wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. W grupie organizowany jest poobiedni odpoczynek. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.

Zofia Szustak

Aleksandra Kruk

GRUPA IV– dzieci 5 i 6 letnie

Grupa mieszana wiekowo. Dzieci mają do swojej dyspozycji łazienkę i salę zabaw bardzo dobrze wyposażoną w pomoce dydaktyczne, zabawki oraz meble dostosowane do wieku dzieci. Dodatkową atrakcją jest kącik komputerowy z dwoma stanowiskami, bogato wyposażony w dydaktyczne gry multimedialne.

Elżbieta Stanisławska

Joanna Szymbor